Instagram Media Block (1.1.4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Post settings
ku: ڕێکخستنی په‌یام

en: Image styles
ku: شێوازی وێنە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
