Instagram Media Block (1.1.4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Sign up
lv: Pieteikties

en: Media settings
lv: Multivides iestatījumi

en: Follow
lv: Seko

en: Post settings
lv: Pievienošanas iestatījumi

en: Image styles
lv: Attēlu stili

en: Image style
lv: Attēla stils
