Instagram Media Block (1.1.4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Sign up
pl: Zapisz się

en: Media settings
pl: Ustawienia mediów

en: Post settings
pl: Ustawienia dotyczące wpisów

en: Grid settings
pl: Ustawienia siatki

en: Image styles
pl: Style obrazków

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Responsive image style
pl: Styl responsywnego obrazu
