Instagram Media Block (1.1.5) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Post settings
el: Επιλογές δημοσιεύσεων

en: Number of images to display
el: Αριθμός εικόνων που θα εμφανίζονται

en: Image styles
el: Στυλ εικόνων

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
