Instagram Media Block (1.1.5) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Settings
ro: Setări

en: Media settings
ro: Setări media

en: Post settings
ro: Opţiuni articol

en: Image styles
ro: Stiluri de imagine

en: Image style
ro: Stil imagine

en: Responsive image style
ro: Stil de imagine adaptiv
