Instagram Media Block (1.1.5) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Settings
sv: Inställningar

en: Sign up
sv: Anmäl

en: Media settings
sv: Inställningar för media

en: Post settings
sv: Inställningar för inlägg

en: Image styles
sv: Bildstilar

en: Image style
sv: Stilmall för bild
