Instagram Media Block (1.1.6) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Sign up
fi: Rekisteröidy

en: Media settings
fi: Media-asetukset

en: Post settings
fi: Kirjoitusten asetukset

en: Grid settings
fi: Ruudukkoasetukset

en: Image styles
fi: Kuvatyylit

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Responsive image style
fi: Responsiivisen kuvan tyyli
