Instagram Media Block (1.1.6) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Sign up
hu: Jelentkezés

en: Media settings
hu: Médiabeállítások

en: Follow
hu: Követés

en: Post settings
hu: Tartalmak beállításai

en: Number of images to display
hu: Megjelenítendő képek száma

en: Image styles
hu: Képstílusok

en: Image style
hu: Képstílus

en: Social
hu: Közösségi

en: Responsive image style
hu: Alkalmazkodó képstílus
