Instagram Media Block (1.1.6) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Sign up
ja: サインアップ

en: Media settings
ja: メディア設定

en: Post settings
ja: 投稿の設定

en: Image styles
ja: 画像スタイル

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: Responsive image style
ja: レスポンシブ画像スタイル
