Instagram Media Block (1.1.6) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Sign up
uk: Зареєструватися

en: Media settings
uk: Налаштування медіа

en: Follow
uk: Продовжити

en: Post settings
uk: Налаштування публікації

en: Number of images to display
uk: Число зображень для показу

en: Image styles
uk: Стилі зображень

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Social
uk: Суспільний

en: Responsive image style
uk: Адаптивний стиль зображення
