Instagram Media Block (1.1.7) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Sign up
nl: Inschrijven

en: Media settings
nl: Media-instellingen

en: Follow
nl: Volgen

en: Post settings
nl: Instellingen voor inzendingen

en: Grid settings
nl: Grid-instellingen

en: Image styles
nl: Afbeeldingsstijlen

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Social
nl: Sociaal

en: Responsive image style
nl: Responsive afbeeldingsstijl
