Instagram Media Block (1.1.7) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Sign up
pt: Inscrição

en: Media settings
pt: Configurações da mídia

en: Follow
pt: Seguir

en: Post settings
pt: Configurações de postagem

en: Image styles
pt: Estilos de imagens

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: Responsive image style
pt: Estilo de imagem responsiva
