Instagram Media Block (1.1.8) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Media settings
ar: إعدادات الوسائط

en: Post settings
ar: إعدادات المواضيع

en: Image styles
ar: أنماط الصور

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: Responsive image style
ar: نمط الصور المتجاوبة
