Instagram Media Block (1.1.8) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Media settings
et: Meedia seaded

en: Post settings
et: Postitamise seaded

en: Image styles
et: Pildistiilid

en: Image style
et: Pildi stiil
