Instagram Media Block (1.2.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Sign up
tr: Kaydol

en: Has title
tr: Başlığı var

en: Media settings
tr: Medya ayarları

en: Follow
tr: İzle

en: Post settings
tr: Gönderi ayarları

en: Image styles
tr: Resim stilleri

en: Image style
tr: Resim stili

en: Social
tr: Sosyal

en: Responsive image style
tr: Duyarlı resim stili
