Instagram Media Block (1.2.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: - None -
vi: - Không -

en: Sign up
vi: Đăng kí

en: Post settings
vi: Cài đặt bài viết

en: Grid settings
vi: Thiết lập lưới

en: Image styles
vi: Kiểu dáng ảnh

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh
