Instagram Nodes (1.0.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Other
az: Digər

en: Caption
az: Başlıq
