Instagram Nodes (1.0.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: On
es: Activado

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Other
es: Otro(s)

en: Caption
es: Etiqueta
