Instagram Nodes (1.0.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Other
fi: Muu

en: Caption
fi: Kuvateksti
