Instagram Nodes (1.0.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: On
he: פעיל

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Other
he: אחר

en: Caption
he: כותרת (Caption)
