Instagram Nodes (1.0.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: On
hi: चालू

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Other
hi: अन्य

en: Caption
hi: शीर्षक
