Instagram Nodes (1.0.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Other
lt: Kiti

en: Caption
lt: Antraštė
