Instagram Nodes (1.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Other
lv: Citi

en: Caption
lv: Paraksts
