Instagram Nodes (1.0.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: On
ta: சரி

en: Off
ta: இல்லை

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Other
ta: மற்றவை

en: Caption
ta: தலைப்பு
