Instagram Nodes (2.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Other
da: Anden

en: Caption
da: Undertekst
