Instagram Nodes (2.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: On
fr: Activé

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Other
fr: Autre

en: Caption
fr: Légende
