Instagram Nodes (2.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Other
ru: Другое

en: Caption
ru: Подпись

en: Access Token
ru: Ключ доступа
