Instagram Nodes (2.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: On
sv: På

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Other
sv: Övriga

en: Caption
sv: Bildtext

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken
