Instagram Nodes (2.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Other
uk: Інше

en: Caption
uk: Підпис

en: Access Token
uk: Токен доступу
