Instagram sync (1.1.1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Authored on
be: Дата:

en: Caption
be: Загаловак
