Instagram sync (1.1.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Changed
gu: બદલ્યું
