Instagram sync (1.1.1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: هویت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Custom
fa: سفارشی

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Caption
fa: عنوان

en: Changed
fa: تغییر یافته
