Instagram sync (1.1.2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Authored on
ka: დაიწერა
