Instagram sync (1.1.2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Refresh settings
lv: Atjaunot iestatījumus

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Caption
lv: Paraksts

en: Changed
lv: Labots

en: Instagram image
lv: Instagram attēls
