Instagram sync (1.1.3) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Custom
ar: مخصص

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Caption
ar: شرح

en: Changed
ar: تم التغير
