Instagram sync (1.1.3) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Status
fr: État

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: Refresh settings
fr: Rafraîchir les paramètres

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Global settings
fr: Paramètres globaux

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Caption
fr: Légende

en: Changed
fr: Modifié

en: No image
fr: Pas d'image

en: The configuration has been updated.
fr: La configuration a été mise à jour.

en: Image Preview
fr: Aperçu de l'image

en: Instagram image
fr: Image Instagram
