Instagram sync (1.1.3) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Authored on
hr: Izrađeno
