Instagram sync (1.1.3) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Custom
id: Tersuai

en: Global settings
id: Pengaturan global

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Caption
id: Keterangan

en: Changed
id: Berubah
