Instagram sync (1.1.3) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: View
pt: Ver

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Global settings
pt: Configurações globais

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Caption
pt: Legenda

en: Changed
pt: Alterado

en: Image Preview
pt: Pré-visualizar imagem

en: Access Token
pt: Token de Acesso
