Instagram sync (1.1.3) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Authored on
sv: Författad

en: Caption
sv: Bildtext

en: Changed
sv: Ändrad

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken
