Instagram sync (1.1.3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Global settings
te: సార్వత్రిక అమరికలు
