Instagram sync (1.1.4) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Authored on
af: Geskep op
