Instagram sync (1.1.4) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Type
he: סוג

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Authored on
he: בתאריך

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Changed
he: השתנה

en: Permalink
he: קישור קבוע
