Instagram sync (1.1.4) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Authored on
kk: Уақыты
