Instagram sync (1.1.4) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
