Instagram sync (1.1.4) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Caption
sk: Popis

en: Changed
sk: Zmenené

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: No image
sk: Bez obrázkov

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.
