Instagram sync (1.1.4) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
