Instagram sync (1.1.4) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Caption
ug: تېما
