Instagram sync (1.1.5) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Authored on
bg: Написано на
