Instagram sync (1.1.5) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน
